World Energy Trilemma 2015: Tähtsamad tegevused kliimamuutuse vältimiseks ja kuidas tasakaalustada trilemmat

Maailma Energeetikanõukogu on koostöös rahvusvahelise konsulteerimisbüroo Oliver Wyman’iga loonud 2015. aasta juhendi pealkirjaga “World Energy Trilemma report: Priority actions on climate change and how to balance the trilemma”, mis aitab seada kliimapoliitika ja majandusarengu eesmärke nii rahvusvaheliselt kui piirkonniti. Töötoad Nõukogu riikide…

Download publication files
2015 World Energy Trilemma Priority actions on climate change and how to balance the trilemma (2.57 MB) 2015 World Energy Trilemma Tackling policy uncertainty_Infographic (7.97 MB)

Missioon ja eesmärgid

Maailma Energeetikanõukogu Eesti Rahvuskomitee missiooniks on luua rahvusvahelisele koostööle tuginev teaduspõhine keskkond jätkusuutlikku energeetika kujundamiseks Eestis.

WEC ja Eesti ajalugu

Eesti võeti vastu WEC-i liikmeks 29. juunil 1937.aastal Pariisis. Eestit esindas Rahvuslik Jõukomitee eesotsas direktor J. Veeruse ja professor P. Kogermaniga.

Liikmed

Path 11090Path 11089keskkonnaministeeriumteaduste-akadeemiataltechtartu-ulikoolemulogo-etl.original2eesti-energiaGroup 8954Exponaut_main_white